info@yerelyonetimler.com.tr

Dinar Belediyesi Suçıkan Park Tesislerinde Peyzaj Düzenleme Çalışmaları

Anasayfa > Haberler

Dinar Belediyesi Suçıkan Park Tesislerinde Peyzaj Düzenleme Çalışmaları

28.10.2018

Başkan Saffet Acar göreve geldiği günden itibaren Dinar Belediyesinin ve Dinar Halkının sorunlarını çözmeye devam ediyor. Gerçekleştirdiği yatırımlar ile ilçenin önemli sorunlarını çözüme kavuşturan Başkan Saffet Acar Belediye olarak halkın yaşam kalitesini yükseltmek için azimle çalıştıklarını bir kez daha göstermiş oldu.

Suçıkan Park Tesisleri girişinde bulunan alanda peyzaj düzenleme çalışması yapıldı.

Belediye Başkanı Saffet Acar; Kültürel ve sosyo-ekonomik çevre ile sağlıklı sürdürülebilir ve görsel kalitesi yüksek yaşam çevresi yaratmayı amaçlayan yapısal ve bitkisel peyzaj çalışmaları ile Dinar’a yeni bir kimlik oluşturmaya devam ediyor.

 

 

Dinar Belediyesi, parklarda, orta yol refüjlerinde bakım ve peyzaj çalışmalarını düzenli olarak yapmaya devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Belediyemize ait Suçıkan Park Tesisleri girişinde bulunan alanda peyzaj düzenleme çalışması yapıldı.

Belediye Başkanı Saffet Acar’ın talimatı ile yapılan peyzaj çalışmasında; spiral limon ağacı, salkım söğüt ağaçları, süs kirazı, süs eriği, çeşitli çiçekler ve güller dikilmiş olup rulo çimle zemin kaplaması yapılarak şehir estetiğine uygun bir görünüm kazandırıldı. Böylelikle çirkin görüntü oluşturan ne varsa ekiplerimiz tarafından tek tek elden geçirilmiştir. Böylece Başkan Saffet Acar’ın Dinar genelinde üst yapı çalışmaları kapsamında da düzenleme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

YEREL YÖNETİMLER DERGİSİ

SAYI : 146

YEREL YÖNETİMLER PROJELER

FOTOĞRAF GALERİSİ

VİDEO GALERİSİ

Benimsediğimiz hizmet anlayışı, müşterilerimizin her koşulda memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eder; Standart fiyat politikamız ile her müşteriye aynı iş için aynı fiyat yaklaşımını içerir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ