info@yerelyonetimler.com.tr

MUŞ BELEDİYESİ’NİN ÜCRETSİZ MASKE DAĞITIMI DEVAM EDİYOR

Anasayfa > Haberler

MUŞ BELEDİYESİ’NİN ÜCRETSİZ MASKE DAĞITIMI DEVAM EDİYOR

08.07.2020

MUŞ BELEDİYESİ’NİN ÜCRETSİZ MASKE DAĞITIMI DEVAM EDİYOR

Yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdüren Muş Belediyesi şehir merkezinde vatandaşlara ücretsiz maske dağıtmaya devam ediyor

Muş Belediyesi ekipleri belirli periyotlarda gerçekleştirdiği maske dağıtımlarını sürdürüyor. Ekipler yoğun olarak kullanılan bölgelerde vatandaşlara maske dağıtarak koronavirüs ile mücadele konusunda tavsiyelerde bulundu. Maske dağıtımı sırasında vatandaşlara rehavete kapılmamaları gerektiğini söyleyen ekipler, sosyal mesafenin korunması hususunda uyarılarda bulundu.

Koronavirüsle mücadele çalışmaları hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Feyat Asya, “Muş Belediyesi olarak 11 Mart’tan itibaren kendi sorumluluk alanımız çerçevesinde koronavirüs ile mücadele ediyoruz. Bir taraftan ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarımızı sürdürürken diğer yandan Valiliğimiz öncülüğünde yapılan çalışmalarda yer alarak insanlarımızın ihtiyaçlarını karşılamanın gayretindeyiz. Ücretsiz maske dağıtımlarımız belirli periyotlarda devam ediyor. Hava sıcaklıkları gün geçtikçe artıyor. Sıcak havaların insanlarımızda bir rehavet oluşturmamasını umuyoruz. Maske, sosyal mesafe ve hijyen konusunda vatandaşlarımızın dikkatli davranmasını rica ediyoruz. İnşallah birlik ve beraberlik içinde hareket ederek, yetkililerimizin de uyarılarını dikkate alıp uygulayarak bu zorlu süreci atlatırız” dedi.

YEREL YÖNETİMLER DERGİSİ

SAYI : 146

YEREL YÖNETİMLER PROJELER

FOTOĞRAF GALERİSİ

VİDEO GALERİSİ