Hakkımızda

2003 yılında yayın hayatına başlayan Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi, aylık ve ulusal yayın yapan bir belediye haber dergisidir.

Şehircilik ve belediyecilik anlayışının sağlıkla değişimine ve Türk belediyeciliğinin gelişimine katkı sunmayı amaçlamaktadır. Belediyelerimize farklı bakış açıları sunmak, şehircilik alanındaki yenilik ve teknolojilerden haberdar olarak maximum düzeyde faydalanmalarını sağlamak, belediyelerimizi örnek teşkil edecek çalışma ve projelerden haberdar etmek hedefiyle sayfalarında geniş yer verdiği belediyecilik haberlerini www.yerelyonetimler.com.tr haber sitesine de taşıyan Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi alanında önemli bir başvuru kaynağı olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Bugüne değin altı kez düzenlediğimiz Yılın Yerel Yöneticileri Belirleniyor anketleri ile belediyelerimizi takdir ve teşvik etmeyi misyon edinmiş ve yine 6 kez düzenlediğimiz Yılın Yerel Yöneticileri ödül törenleri ile Türkiye’nin dört bir yanından çok sayıda belediye başkanımızı ve belediye çalışanlarını bir araya getirmiş; bu büyük organizasyonları canlı yayınla TV 1 ekranlarından ve ülke genelinde birçok yerel kanaldan izleyicilerle buluşturmuş, etki alanını genişletmiştir.

Aylık yayın yapan dergimizin tirajı ortalama 3000-3500 civarındadır. Dergimiz ülke genelinde çok sayıda belediyeye ve bu belediyeler vasıtasıyla kamusal alanlara dağıtılmakla beraber Türkiye Belediyeler Birliği, Tarihi Kentler Birliği, UCLD-MEWA, UNICEF, ÇEKÜL Vakfı gibi birçok kurum ve sivil toplum örgütüne de ulaşmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi

Sahabiye Mah. Ahmet Paşa Cad. As Ap. No:57/1 Kocasinan / KAYSERİ

Telefon: (0.352) 222 58 72 – 82
Faks: (0.352) 222 58 92 – 0850 840 83 21

Email: yerelprojeler@gmail.com 

Diğer Yayınlarımız

eg_bak_logo_web2

ktbd-webtic_bak-webkultur-logo-web

Bizimle iletişime geçin!

LATEST POSTS

YEREL YÖNETİMLER ERCİYES’TE ZİRVE YAPTI

Şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın hep birlikte söylenmesiyle başlayan Ödül Töreni açış konuşmasını yapan dergimiz Haber Müdürü OKAN GEÇGEL, “Anadolu Yerel Yönetimler...