info@yerelyonetimler.com.tr

SAMANDAĞ DA TURİZM KONUŞULDU

Anasayfa > Haberler

SAMANDAĞ DA TURİZM KONUŞULDU

05.03.2019

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve beraberindeki heyet Samandağ’da incelemelerde bulundu.

Samandağ’a gelen Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy’u Samandağ Kaymakamı Murat Kütük, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir ve Samandağlılar karşıladı.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Samandağ ziyaretinde “Samandağ’ımızı turizmde kalkınmış, Marmaris ten, Bodrum’dan farksız ve çok daha fazla ileriye götürmeye yönelik projelerimiz ile halkımızın yanında yer alacağız. Çalışmalarımız kapsamında Samandağ ’ı turizmin ve kalkınmanın en fazla olduğu ilçelerin arasında yer alması için ne gerekirse yapacağız.” ifadelerine yer verdi.

Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy ziyaretinde Ak Parti Milletvekili Hüseyin Yayman, Hacı Bayram Türkoğlu, Samandağ Ak Parti İlçe Başkanı Selahaddin Yeter, Ak Parti Hatay İl Koordinatörü Mehmet Gazi Açıkgöz, Samandağ Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Süt, Başkan Yardımcıları ve İlçe Belediye Meclis Aday Üyeleri hazır bulundu.

Yıllar sonra ilk defa bir Kültür ve Turizm Bakanı dünyanın en uzun ikinci sahili olan Samandağ Sahilini ziyaret etti.

YEREL YÖNETİMLER DERGİSİ

SAYI : 146

YEREL YÖNETİMLER PROJELER

FOTOĞRAF GALERİSİ

VİDEO GALERİSİ

Benimsediğimiz hizmet anlayışı, müşterilerimizin her koşulda memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eder; Standart fiyat politikamız ile her müşteriye aynı iş için aynı fiyat yaklaşımını içerir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ