info@yerelyonetimler.com.tr

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VE SAMANDAĞ BELEDİYESİ ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Anasayfa > Haberler

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VE SAMANDAĞ BELEDİYESİ ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

01.03.2019

Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü , Samandağ Belediye Başkanlığı , elektronik ihtiyaçlarının karşılanması kapsamında iş birliği protokolü imzalandı.

27 Şubat Çarşamba günü Samandağ Belediyesinde bir araya gelen İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo,Jan ve Suphi Beylüni Anadolu Lisesi Müdürü Sıtkı Aksoy  ve Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir iş birliği protokolü imzaladı.

Samandağ Belediye Başkanlığı tarafından Jan ve Suphi Beylüni Lisesinin belirli elektronik malzeme ihtiyaçları karşılanacağı bildirildi.

İşbirliği Protokolü kapsamında Samandağ Belediyesi tarafından yapılacak kurulum çalışmalarının ardından sistemin bakım ,onarım  ve servisinden ,Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Jan Beylüni Anadolu Lisesi Müdürlüğü sorumlu olacağı belirtildi. Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız Protokol imza merasiminde hazır  bulundu.

Benimsediğimiz hizmet anlayışı, müşterilerimizin her koşulda memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eder; Standart fiyat politikamız ile her müşteriye aynı iş için aynı fiyat yaklaşımını içerir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ