info@yerelyonetimler.com.tr

BÜYÜKŞEHİR İLE RAMAZAN ETKİNLİKLERİ HER YERDE

Anasayfa > Haberler

BÜYÜKŞEHİR İLE RAMAZAN ETKİNLİKLERİ HER YERDE

10.05.2019

Büyükşehir Belediyesi, kent merkezindeki Ramazan etkinliklerini ilçelere de taşıyarak Ramazan gecelerini en güzel şekilde yaşatmaya devam ediyor. Kent merkezinin yanı sıra büyük mahalleler ve ilçelerde yapılan Ramazan etkinliklerinin bu kez durağı İncesu oldu.

Ramazan coşkusunu her gün değişik mahallelere ve ilçelere taşıyan Büyükşehir Belediyesi İncesu ilçesinde de büyük ilgi gördü. Büyükşehir Belediyesi Ramazan etkinliklerini İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek de takip etti.

İncesu’daki Ramazan etkinlikler Kuran-ı Kerim’in okunmasıyla başladı. Daha sonra sahneye gelen Büyükşehir Belediyesi Mehter Takımı bir konser verdi. Ramazan etkinlikleri orta oyunu ile devam etti ve ardından Ramazan gecelerinin vazgeçilmezleri olan Hacivat ile Karagöz sahneye çıktı. Gölge oyununun bu önemli kahramanları sahneye çocukları da alarak izleyenleri eğlendirdi.

YEREL YÖNETİMLER DERGİSİ

SAYI : 146

YEREL YÖNETİMLER PROJELER

FOTOĞRAF GALERİSİ

VİDEO GALERİSİ

Benimsediğimiz hizmet anlayışı, müşterilerimizin her koşulda memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eder; Standart fiyat politikamız ile her müşteriye aynı iş için aynı fiyat yaklaşımını içerir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ