info@yerelyonetimler.com.tr

KANIBİR, BAŞKAN NEHİR’E TEŞEKKÜR ETTİ

Anasayfa > Haberler

KANIBİR, BAŞKAN NEHİR’E TEŞEKKÜR ETTİ

27.02.2019

Geçtiğimiz günlerde Samandağ’ı tanıtmak amacıyla Samandağ Belediyesi tarafından bastırılan kartpostallar Türkiye’nin dört bir yanına ulaşıyor.

Samandağ’ı tanıtıcı kartpostallar 45 yıldır Ankara’da yaşayan Samandağ sevdalısı Şamil Kanıbir’e ulaştı.  

Şamil Kanıbir, çocukken ayrıldığı ve bir gün bile unutamadığı Samandağ’ın kartpostallarını görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’e teşekkür etti.

 

SAMANDAĞ’I BİR DAHA YAŞADIM

45 yıl önce Samandağ’dan ayrılarak Ankara’da yaşayan Şamil Kanıbir, kartpostallar ile Samandağ’ı bir keredaha yaşadığını dile getirdi.   

Şamil Kanıbir; “Samandağ’dan 1974 yılında ayrıldım. Çocukluğum ve gençliğim Samandağ’da geçti. 45 yıldır Ankara’da yaşıyorum. 1974’te bıraktığım Samandağ’ı her gün rüyamda görüyorum. 45 yıldır Samandağ’ı düşlerimde yaşıyorum. Ben bir Samandağ sevdalısıyım.

Aslen Yayladağ Şenköylüyüm. Fakat rahmetli babam Muhittin Kanıbir’in memuriyeti dolayısıyla Samandağ’da yaşadık. 1974’te Ankara’ya taşındık. Okul arkadaşlarım rahmetli İzzetin Kahlıoğulları, rahmetli Edip Kahlıoğulları ve şu ana kadar görüştüğüm Nejdet Yurt, Adnan Günay, Servet Kahiloğulları ve daha ismini sayamayacağım birçok dostum Samandağ’da yaşıyor.

Bu kartpostal çalışmasını sosyal medyadan öğrendim. Samandağ Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler birimi ile irtibata geçtim ve bana bu kartpostalları yolladılar. Bu çalışmalarından dolayı Samandağ Belediye Başkanı sayın Mithat Nehir’e ve benimle iletişime girerek bu kartların bana ulaşmasını sağlayan Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü sayın Kenan Kahlıoğulları’na teşekkür ediyorum. Samandağ’ı bir daha yaşadım.” İfadelerine yer verdi.

Benimsediğimiz hizmet anlayışı, müşterilerimizin her koşulda memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eder; Standart fiyat politikamız ile her müşteriye aynı iş için aynı fiyat yaklaşımını içerir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ