info@yerelyonetimler.com.tr

HAYVAN PAZARI İÇİN KOLLAR SIVANDI

Anasayfa > Haberler

HAYVAN PAZARI İÇİN KOLLAR SIVANDI

17.07.2019

Aydın Efeler Belediyesi Kurban Bayramı için erkenden kolları sıvadı. Çeştepe Mahallesi’nde Efeler Belediyesi bünyesindeki hayvan pazarında bakım – onarım çalışmaları başlatıldı.

Önümüzdeki ay gerçekleşecek olan Kurban Bayramı öncesinde Efeler Belediyesi, vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmeleri için tüm birimleri ile harekete geçti. Hâlen aktif olarak kullanılan ve Kurban Bayramı döneminde de yoğunluğu artacak olan Efeler Hayvan Pazarı’nda Temizlik İşleri, Park ve Bahçeler, Fen İşleri Müdürlük ekipleri yoğun bir çalışma sürdürüyor.

Yetkililer, vatandaşların bayram öncesi ve süresince pazarın hijyenik ve kolay kullanıma en uygun hâle getirilmesi için çalıştıklarını belirttiler. Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’ın talimatı ile çalışmalarını yürüten birim ekipleri; “Başkanımızın talimatları ile vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu bir bayram yaşamaları için gereken her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Gerekirse, mesai sonrası da çalışarak bayramdan önce hazırlıklarımızı tamamlayacağız.” dediler.

Pazarda bulunan padokların boyanması, alanların temizlenmesi, ağaçların budanıp, çimlerin biçilmesi ilgili birim ekipleri tarafından gerçekleştirildi. Bayram öncesinde tamamlanması hedeflenen bakım – onarım çalışmaları titizlikle devam ediyor.

YEREL YÖNETİMLER DERGİSİ

SAYI : 146

YEREL YÖNETİMLER PROJELER

FOTOĞRAF GALERİSİ

VİDEO GALERİSİ

Benimsediğimiz hizmet anlayışı, müşterilerimizin her koşulda memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eder; Standart fiyat politikamız ile her müşteriye aynı iş için aynı fiyat yaklaşımını içerir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ