info@yerelyonetimler.com.tr

BAŞKAN ŞAHİN KÜLTÜR VE EL SANATLARI MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

Anasayfa > Haberler

BAŞKAN ŞAHİN KÜLTÜR VE EL SANATLARI MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

17.07.2019

Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin ve Danışmanı Rafet Özbek, Bilecik Belediyesi Osmanlı Kültür ve El Sanatları Merkezini ziyaret etti.

Merkezdeki çalışan kadınlarla bir araya gelen Başkan Şahin, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kültür ve El Sanatları Merkezindeki kadınların talep ve görüşlerini dinleyen Başkan Şahin, güzel eserler ortaya konulması için imkanlar ölçüsünde katkı vermeye devam edeceklerini kaydetti.

Osmanlı Kültür ve El Sanatları Merkezinde el emeği göz nuru eserlerin oluşturulduğunu kaydeden Başkan Şahin, ‘’Kültür ve El Sanatları Merkezindeki kadınlarımızı ziyaret ettik. Eğitmen ve kursiyerlerimizle bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Yapılan güzel çalışmalar için bütün kadınlarımıza teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

YEREL YÖNETİMLER DERGİSİ

SAYI : 146

YEREL YÖNETİMLER PROJELER

FOTOĞRAF GALERİSİ

VİDEO GALERİSİ

Benimsediğimiz hizmet anlayışı, müşterilerimizin her koşulda memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eder; Standart fiyat politikamız ile her müşteriye aynı iş için aynı fiyat yaklaşımını içerir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ