info@yerelyonetimler.com.tr

ALTINDAĞ’DA DOLU DOLU YAZ AKŞAMLARI

Anasayfa > Haberler

ALTINDAĞ’DA DOLU DOLU YAZ AKŞAMLARI

18.07.2019

Ankara Altındağ Belediyesi tarafından düzenlenecek Açık Hava Sineması ve Yaz Akşamı Şenlikleri ile 7’den 70’e herkes keyif dolu saatler geçirecek. 

Ankara Altındağ'da yaz ayları artık daha da keyifli...  Altındağ Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Akşamı Şenlikleri ve Açık Hava Sineması etkinlikleri, 7’den 77’ye herkesin keyifli saatler geçirmesini sağlayacak. Bu hafta Açık Hava Sineması etkinliği Başpınar ve Gülpınar mahalleleri sakinleriyle buluşacak. 20 Temmuz Cuma akşamı Başpınar Mahallesi 1048. Cadde’de ve 22 Temmuz Pazar akşamı Başpınar Mahallesi Semt Pazarı’nda Müslüm filminin gösterimi yapılacak. 21 Temmuz Cumartesi günü ise Güneşevler Mahallesi Semt Pazarı’nda Şampiyon filmi beyaz perdede olacak. Açık Hava Sineması etkinliklerinde film gösterimlerinin yanı sıra; animasyon, tiyatro, çocuklar için palyaço ve Pamuk Prenses gösterileri, illüzyon şov ve daha bir çok sürpriz eğlencelerle Altındağlılar keyifli anlar yaşayacak. Etkinlikler saat 19.00’da başlayacak.

Şişme Oyuncaklar Kurulacak

Yaz akşamı eğlencelerinin nabzının attığı diğer iki mahalle ise Örnek ve Güneşevler olacak. 19 Temmuz Cuma akşamı Güneşevler Semt Pazarı ve 20 Temmuz Cumartesi Örnek Stadı’nda yapılacak olan Altındağ Yaz Akşamı Şenlikleri kapsamında alanlara şişme oyuncaklar kurulacak ve çocuklar eğlencenin tadını çıkaracak. Renkli balonların dağıtılacağı programda palyaço ve yüz boyama etkinlikleri de gerçekleştirilecek. Çocuklar oyun alanında eğlencenin tadına varırken, büyükler ise konserlerle keyifli zamanlar geçirecek.

Hediyeler Dağıtılacak

Saat 18.00’de başlayacak şenlikte büyükler için Türk Sanat Müziği ile Türk Halk Müziği konserleri düzenlenecek, aşık atışmaları ve yarışmalar ise eğlenceyi doruğa ulaştıracak. Ayrıca şenlik alanına katılan Altındağlıları da sürpriz hediyeler bekliyor. Yaz akşamı etkinliklerine katılan vatandaşlar arasında yapılacak çekilişle, sürpriz hediyeler dağıtılacak. Tüm Altındağlıları şenliklere davet eden Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, “Hemşehrilerimize verdiğimiz sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Komşuluk ilişkilerimizi de güçlendiren şenliklere herkesi davet ediyorum”dedi.

YEREL YÖNETİMLER DERGİSİ

SAYI : 146

YEREL YÖNETİMLER PROJELER

FOTOĞRAF GALERİSİ

VİDEO GALERİSİ

Benimsediğimiz hizmet anlayışı, müşterilerimizin her koşulda memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eder; Standart fiyat politikamız ile her müşteriye aynı iş için aynı fiyat yaklaşımını içerir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ