info@yerelyonetimler.com.tr

Nilüfer Avantajı Kaptı

Anasayfa > Haberler

Nilüfer Avantajı Kaptı

22.04.2019

Vestel Venüs Sultanlar Ligi, Klasman Grubu 7.’lik maçında Nilüfer Belediyespor, evinde ağırladığı Beşiktaş’ı 3-1 yenerek, avantaj sağladı. Nilüfer Belediyespor, bu skorla seride 1-0 öne geçti.

 

Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nde mücadele eden Nilüfer Belediyespor, Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda Beşiktaş’ı ağırladı. Klasman Grubu 7.’lik maçında Nilüfer Belediyespor, çekişmeli geçen ve uzatmalara giden ilk seti Beşiktaş karşısında 24-26 geride tamamladı. İkinci ve üçüncü setlerde oyun üstünlüğünü ele geçiren Nilüfer Belediyespor, bu setlerde rakibini 25-16 ve 25-18 mağlup ederek setlerde 2-1 öne geçti. Maçın dördüncü setine, konuk takım Beşiktaş etkili başladı. Setin sonlarında etkili hücumlarla farkı eriten Nilüfer Belediyespor, bu seti uzatma sayılarında 26-24 kazanarak, maçtan 3-1’lik skorla galip ayrıldı. Nilüfer Belediyespor, aldığı bu galibiyetle seride 1-0 öne geçti.
Serinin ikinci maçı  22 Nisan Pazartesi günü İstanbul’da oynanacak. Maçı Nilüfer Belediyespor’un kazanması halinde Vestel Venüs Sultanlar Ligi 2018-2019 sezonunu 7. olarak tamamlayacak. Kaybetmesi halinde ise serinin son maçı 25 Nisan 2019 tarihinde İstanbul’da yapılacak.

YEREL YÖNETİMLER DERGİSİ

SAYI : 146

YEREL YÖNETİMLER PROJELER

FOTOĞRAF GALERİSİ

VİDEO GALERİSİ

Benimsediğimiz hizmet anlayışı, müşterilerimizin her koşulda memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eder; Standart fiyat politikamız ile her müşteriye aynı iş için aynı fiyat yaklaşımını içerir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ