info@yerelyonetimler.com.tr

BAŞKAN VE EŞİ RAMAZAN ETKİNLİKLERİNDE

Anasayfa > Haberler

BAŞKAN VE EŞİ RAMAZAN ETKİNLİKLERİNDE

14.05.2019

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, eşi Dr. Necmiye Büyükkılıç ile birlikte Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’ndeki Ramazan etkinlikleri alanını ziyaret etti. Başkan Büyükkılıç, eşi ile birlikte sohbeti ile Ramazan etkinliklerine katılan Yazar Hayati İnanç’ı dinledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, eşi Necmiye Büyükkılıç ile birlikte Mimsin’deki Necmettin Erbakan Parkı’nda yapılan etkinliklere katıldıktan sonra Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’ne geçti. Dünya Ticaret Merkezi’nde açılan Ramazan etkinliklerine katılan Başkan Büyükkılıç, bir süre Çerkezler tarafından açılan özel stantta gerçekleştirilen faaliyetleri takip etti ve Çerkez peynirinden tattı.

Başkan Büyükkılıç daha sonra eşi ile birlikte Ramazan etkinliklerinin konuğu olan Yazar Hayati İnanç’ın söyleşisine katıldı. Hukukçu-Yazar Hayati İnanç, seyircilerle Ramazan ayı ve Türk kültürünün güzelliklerini yansıtan çok önemli kıssalar paylaştı. Sohbet sonrası kürsüye gelen Başkan Memduh Büyükkılıç, Hayati İnanç’ın sohbetinden istifade ettiklerini ve çok güzel bir sohbet dinlediklerini söyledi. Başkan Büyükkılıç, Hayati İnanç’a teşekkür ederek çiçek verdi. İnanç da Başkan Büyükkılıç’a kendisini Kayserililerle buluşturduğu için teşekkür etti. 

YEREL YÖNETİMLER DERGİSİ

SAYI : 146

YEREL YÖNETİMLER PROJELER

FOTOĞRAF GALERİSİ

VİDEO GALERİSİ

Benimsediğimiz hizmet anlayışı, müşterilerimizin her koşulda memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eder; Standart fiyat politikamız ile her müşteriye aynı iş için aynı fiyat yaklaşımını içerir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ