info@yerelyonetimler.com.tr

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, BAKAN AKAR İLE GÖRÜŞTÜ

Anasayfa > Haberler

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, BAKAN AKAR İLE GÖRÜŞTÜ

09.05.2019

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri’nin geleceği açısından büyük önem taşıyan Savunma Sanayi ile ilgili Ankara’da önemli bir görüşme yaptı. Başkan Büyükkılıç, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Ankara’da bazı ziyaret ve temaslarda bulundu. Başkan Büyükkılıç, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile verimli bir görüşme gerçekleştirdi. Savunma Sanayi ile ilgili Bakanlıkta yapılan toplantıya Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın yanı sıra Kayseri Milletvekili Taner Yıldız ve Kayseri OSB Başkanı Tahir Nursaçan ile Bakanlık bürokratları da katıldı. Toplantıda Kayseri’nin savunma sanayideki konumu ve avantajları değerlendirildi.

YÜZDE 100 YERLİ TASARIM

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Milli Savunma Bakanlığı’ndaki toplantının ardından Kayseri Büyükşehir Belediyesi için de yerli tasarım 30 adet raylı sistem aracı ile elektrikli otobüslerin üretimini yapan Bozankaya firmasının üretim tesislerini ziyaret etti. Üretim tesislerini gezen ve ürünleri yerinde inceleyen Başkan Memduh Büyükkılıç, firma yetkililerinden bilgiler aldı.

YEREL YÖNETİMLER DERGİSİ

SAYI : 146

YEREL YÖNETİMLER PROJELER

FOTOĞRAF GALERİSİ

VİDEO GALERİSİ

Benimsediğimiz hizmet anlayışı, müşterilerimizin her koşulda memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eder; Standart fiyat politikamız ile her müşteriye aynı iş için aynı fiyat yaklaşımını içerir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ