info@yerelyonetimler.com.tr

300’ÜN ÜZERİNDE ÖĞRENCİMİZ ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HİZMETİ ALDI

Anasayfa > Haberler

300’ÜN ÜZERİNDE ÖĞRENCİMİZ ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HİZMETİ ALDI

17.07.2019

Bilecik Belediyesi tarafından Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde kurulan  ‘Başarıya Giden Yol Doğru Tercih’’ standında 300’ün üzerinde öğrenci ve ailesi Liseye Geçiş Sınavı ve YKS için ücretsiz danışmanlık hizmeti alırken, 130 öğrencinin tercih işlemleri yapıldı.

Eğitime ve gençliğe önem veren Belediye Başkanı Semih Şahin’in talimatları doğrultusunda hizmet veren danışmanlık standında ayrıca Liseye Geçiş Sınavı’nda (LGS) tüm soruları doğru cevaplayarak Türkiye 1'incisi olan Yusuf Nam da danışmanlık hizmeti aldı.

Eğitim Koçu İletişim Uzmanı ve Aile Danışmanı Sema İnci ve beraberindeki görevlilerin rehberlik ettiği standı Belediye Başkanı Semih Şahin de belirli zaman dilimlerinde ziyaret ederek öğrenci ve aileleriyle buluştu.

Danışman Sema İnci yapılan hizmet hakkında verdiği bilgide, Bilecik Belediyesi tarafından öğrenciler için son derece anlamlı ve güzel bir hizmet verdiklerini belirterek, ‘’Bilecik Belediyesinde eğitim alanında yapılan Ortaöğretim LGS ve Yükseköğretim Kurumları YKS Tercih Danışma merkezinin kurulmasında, rehberlik ve danışmanlık görevinde bulunmaktan gurur duyuyorum. Böyle bir çalışmanın paydaşı olmak bizleri çok mutlu etti. Bizler 1 Temmuz ile 12 Temmuz tarihleri arasında LGS sınavları için rehberlik yaptık. 22 Temmuz 29 Temmuz tarihleri arasında da YKS için bu hizmeti vermeye devam edeceğiz ve öğrencilerimizin heyecanını ve başarısını paylaşacağız. Bu süre zarfından LGS için 300’ü aşkın öğrencimize rehberlik ettik ve 130 öğrencimizin tercih işlemlerini gerçekleştirdik. Burada birçok konuğumuzu ağırladık. Ziyaretimize; Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü ve yardımcıları ile rehber öğretmenler, Meslek Lisesi Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve aileleri geldi. Ayrıca Bilecik’in ve ülkemizin gururu olan LGS Şampiyonu Yusuf Nam da bizlerden rehberlik hizmeti aldı ve tercihlerini birlikte yaptık. Bilecik halkı bu anlamda bizlere güvendi ve danıştı. Bu da bizleri çok mutlu etti. Bizler burada tercih edilebilecek okullar ve bölümler hakkında detaylı bilgiler sunduk ve öğrencilerin bilinçli tercih yapmalarına katkı sunduk. Bu anlamda gençlere böyle bir hizmet verilmesi için gerekli katkı ve imkanı sunan Belediye Başkanımız Semih Şahin ve bütün belediye çalışanlarına, öğrenciler ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum.’’ ifadelerini kullandı. 

YEREL YÖNETİMLER DERGİSİ

SAYI : 146

YEREL YÖNETİMLER PROJELER

FOTOĞRAF GALERİSİ

VİDEO GALERİSİ

Benimsediğimiz hizmet anlayışı, müşterilerimizin her koşulda memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eder; Standart fiyat politikamız ile her müşteriye aynı iş için aynı fiyat yaklaşımını içerir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ