info@yerelyonetimler.com.tr

MELİKGAZİ’DE KAVŞAKLAR ÇİÇEK AÇTI

Anasayfa > Haberler

MELİKGAZİ’DE KAVŞAKLAR ÇİÇEK AÇTI

13.05.2019

         Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, ilçe sınırları içerisinde güvenli ve seri trafik akışını sağlamak amacı ile yaptırılan kavşaklarda çiçekler ile süslediklerini söyledi.

 

Mevsimin Özelliğine Göre, 37 Kavşak Alanın da Mevsimlik Çiçekler

         Şehir merkezi olarak bilinen alanlarda toplam 54 kavşak bulunduğunu, 8 ayrı yerde ise kavşaksız ve ışıksız geçiş sistemi ile trafik akışının sağlandığını hatırlatan Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, mevsimin özelliğine göre,37 kavşak alanın da mevsimlik çiçekler ekilerek kavşakların adeta birer çiçek bahçesine dönüştürüldüğünü kaydetti.

 

Kentlilik Bilinci

         Özellikle lale ve menekşe ekilen bu yerlerde göze ve gönüllere hitap eden birer görüntü ile bireylere doğa sevgisini hatırlatan çiçeklerin sezon boyunca sürekli değiştirileceğini ifade eden Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, çiçeklerin vatandaşlarca kollanıp korunduğunu, bunun da kentlilik bilincinin artığının bir göstergesi olduğu sözlerine ekledi.

YEREL YÖNETİMLER DERGİSİ

SAYI : 146

YEREL YÖNETİMLER PROJELER

FOTOĞRAF GALERİSİ

VİDEO GALERİSİ

Benimsediğimiz hizmet anlayışı, müşterilerimizin her koşulda memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eder; Standart fiyat politikamız ile her müşteriye aynı iş için aynı fiyat yaklaşımını içerir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ